Firma KUHO-mix. spol. s r.o. začala podnikať v medzinárodnej nákladnej automobilovej doprave už v roku 1991. Na základe našich dlhoročných skúseností sme sa odvtedy stali prevereným, efektívnym a spoľahlivým dopravcom na trhu. Už viac ako dve desaťročia sme členom združenia ČESMAD Slovakia, ktoré je záručným združením pre vydávanie karnetov TIR.

Zabezpečujeme prepravy nielen po Slovensku a Česku, ale taktiež po celej Európe. Hlavnými cieľovými krajinami sú pre nás Taliansko, Belgicko, Francúzsko, Rakúsko, Veľká Británia, Španielsko a Portugalsko. Tovar všek prepravujeme aj na Ukrajinu a do Ruska či Rumunska.

Kvalita má u nás prednosť

Náš vozový park tvoria vozidlá značiek VOLVO, DAF, IVECO a SCANIA. Sú to vozidlá s vysokými technickými parametrami a všetky spĺňajú medzinárodnú normu EURO 3 – 5. Zárukou kvality prepráv je zabezpečený servis vozidiel v autorizovaných servisoch. Disponujeme aj servisnou dielňou, ktorá poskytuje nepretržité opravárenské služby nielen vlastným vozidlám, ale aj vozidlám iných firiem. Zabezpečujeme značkový záručný a pozáručný servis pre návesy Schwarzmuller.

Spoľahlivým prístupom k práci poskytujeme našim zákazníkom čo najkvalitnejšie dopravné služby.

Certifikáty

Ako prvá dopravná spoločnosť na Slovensku sme získali v roku 1998 SGS certifikát systému riadenia kvality v súlade s normou ISO 9002 od medzinárodnej certifikačnej organizácie, ktorý pravidelne obnovujeme a aktualizujeme. Vďaka tomu sme aj dnes držiteľmi certifikátu ISO 9001:2000.